SPISAK PRIJAVLJENIH UČESNIKA ZA 3.regionalnu obrazovnu konferenciju

"SVET OBRAZOVANJA BRIŠE GRANICE", BEOGRAD, 31.10-02.11.2019.

  1. Adela Smajić OŠ "Mejdan" Tuzla, Bosna i Hercegovina
  2. Admira Koničanina Gimnazija Tutin, Republika Srbija
  3. Aida Petrovska “Dimitar Miladinov” Skoplje, Republika Severna Makedonija
  4. Ajsela Madžgalj Gimnazija "Miloje Dobrašinović" Bijelo Polje, Republika Srbija
  5. Aleksandar Jelenic OS “Sestre Radovic" Belosavci, Republika Srbija
  6. Aleksandar Mihajlovski OOU,,Braka Miladinovci," Probistip, Republika Severna Makedonija
  7. Aleksandar Stojković OŠ " Sreten Mladenović Mika" Niš, Republika Srbija
  8. Aleksandra Blaževska OOU “Jan Amos Komenski”- Skopje Republika Severna Makedonija
  9. Aleksandra Danilović OŠ "Svetislav Golubović Mitraljeta", Batajnica Republika Srbija
  10. Aleksandra Ivezić OŠ "Ivo Andrić" Republika Srbija
  11. Aleksandra Jocić PU "11.april" Novi Beograd, Republika Srbija
  12. Aleksandra Jovanović PU "Cvetić" Knić, Republika Srbija
  13. Aleksandra Pavićević OŠ "Đorđe Krstić" Beograd, Srbija
  14. Aleksandra Rakićević Farmaceutsko-fizioterapeutska skola, Beograd, Republika Srbija
  15. Aleksandra Sekulić Ekonomsko-trgovinska škola Kula, Republika Srbija
  16. Aleksandra Stanković OŠ "Vasa Pelagić" Beograd, Republika Srbija
  17. Aleksandra Živković OŠ "Dušan Jerković" Inđija, Republika Srbija
  18. Alenka Oreščanin OŠ "Marija Trandafil" Veternik, Republika Srbija
  19. Alisa Pejić JU OŠ "Mejdan" Tuzla, Bosna i Hercegovina
  20. Alma Imamović, OŠ "Mejdan" Tuzla, Bosan i Hercegovina
  21. Amra Imširagić JU Centar za obrazovanje, vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora, Tuzla, Bosna i Hercegovina
  22. Amra Jaganjac JUOŠ "Mejdan" Tuzla, Bosna i Hercegovina
  23. Ana Antov Radivojevic Šosa "Mara Mandić" Pančevo, Republika Srbija
  24. Ana Gavrilović OŠ"Majka Jugovića", Zemun Republika Srbija
  25. Ana Lazarević OŠ "Kralj Aleksandar Prvi" Novi Beograd, Republika Srbija
  26. Ana Mladenović OŠ "Ratko Vukićević" Niš, Republika Srbija
  27. Ana Pertet Predškolska ustanova "Naša radost" Republika Srbija
  28. Ana Petrović Gimnazija Paraćin, Republika Srbija
  29. Ana Radic "Vojvoda Putnik", Ripanj-Beograd, Republika Srbija
  30. Ana Vuković OŠ "Boško Palkovljević Pinki", Batajnica Republika Srbija
  31. Aneta Velkoska OOU "Braka Miladinovci" Republika Severna Makedonija
  32. Anica Breberina Ćurić OŠ "Car Konstantin" Niš ,Republika Srbija
  33. Anica Petkovic OŠ "Vladislav Ribnikar" Beograd, Republika Srbija
  34. Anita Pešić PPU "Smajli" Beograd, Republika Srbija
  35. Anita Stojčevski XIII beogradska gimnazija, Beograd, Republika Srbija
  36. Anita Tufekčić OŠ "Antun i Stjepan Radić" Gunja, Republika Hrvatska
  37. Anka Dević OŠ "Majka Jugovića" Zemun, Republika Srbija
  38. Anžela Nedeljković OŠ "Jelica Milovanović" Sopot, Republika Srbija
  39. Atifa Saljic "R.B.Trso" Tutin, Republika Srbija
  40. Belma Duvnjak OŠ“Edhem Mulabdic” Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  41. Bešida Tiganj JU OŠ"Mustafa Pećanin" Rožaje, Crna Gora
  42. Biljana Antonijevic Savic OŠ "Dragiša Lukovic Španac" Kragujevac, Republika Srbija
  43. Biljana Antova OOU "Krste Misirkov" Skoplje, Republika Makedonija
  44. Biljana Batez OŠ "Aleksa Šantić" Kaluđerica, Republika Srbija
  45. Biljana Đorđević Ekonomska škola "Đuka Dinić" Leskovac, Republika Srbija
  46. Biljana Ilieva OOU "Sv Kliment Ohridski" s.Drachevo, Republika Severna Makedonija
  47. Biljana Ivanović SŠ "Nikola Tesla" Leposavic, Republika Srbija
  48. Biljana Joksimović OŠ "Vukašin Radunović" Berane, Crna Gora
  49. Biljana Krnjajić OŠ "Siniše Glavaševića" Vukovar, Republika Hrvatska
  50. Biljana Lazareska OOU "Vera Jocikj" Skoplje, Republika Severna Makedonija
  51. Biljana Pipović Gimnazija "Stevan Jakovljević" Vlasotince, Republika Srbija
  52. Biljana Popović OŠ "KNez Sima Marković" Barajevo, Republika Srbija
  53. Biljana Vasikj OOU "11 Oktomvri" Centar-Skoplje, Republika Severna Makedonija
  54. Biljana Vukmanov Sportska gimnazija, Beograd, Republika Srbija
  55. Biljana Vulović OŠ „Sveti Sava“ Toponica, Republika Srbija
  56. Blanka Kriška OŠ "Rastko Nemanjić Sveti Sava" Nova Pazova, Republika Srbija
  57. Bogdanka Conjar OŠ "Grabrik Karlovac" Karlovac, Republika Hrvatska
  58. Bojana Manić OŠ "Sveti Sava" Pirot, Republika Srbija
  59. Bojana Nikolic OŠ,,Mihailo Petrović Alas" Beograd, Republika Srbija
  60. Boris Naumović OŠ "Branko Ćopić" Beograd, Republika Srbija
  61. Borko Petrović OŠ "Stevan Jakovljević" Paraćin, Republika Srbija
  62. Bosiljka Merdanović PU "Rakovica" Beograd, Repblika Srbija
  63. Branislav Tođer OŠ "Sveti Georgije" Uzdin, Republika Srbija
  64. Branka Ranisavljevic "Karlovačka gimnazija" Sremski Karlovci, Republika Srbija
  65. Branka Šoškić "Branko Radičević" Beograd, Republika Srbija
  66. Bratislav Filipović "Akademija Filipović" Jagodina, Republika Srbija
  67. Brigita Blaževič Vrtec "Ciciban" Ljubljana, Republika Slovenija
  68. Canka Kostova "Strašo Pindzur" Negotino, Republika Severna Macedonia
  69. Danica Kavarić Kreativni centar "Petar Pan" Crna Gora
  70. Daniela Pataki OŠ "Vuk Karadžić" Veliki Izvor, Republika Srbija
  71. Daniela Risteska OOU "Stiv Naumov" Skoplje, Republika Severna Makedonija
  72. Danijela Aleksic OŠ "Dositej Obradović" Beograd, Republika Srbija
  73. Danijela Čolović OŠ Danilo Kiš, Republika Srbija
  74. Danijela Ivanovic-Ignjatovic OŠ "Vuk Karadžić'' Ripanj, Republika Srbija
  75. Danijela Miličić Trebaticki PU "Radost" Srbobran, Republika Srbija
  76. Danijela Popović OŠ "Boško Buha" Beograd, Republika SRbija
  77. Danka Mirilović ETŠ "Nikola Tesla" Pančevo, Republika Srbija
  78. Darina Poljak OŠ "Mlada Pokolenja" Kovačica, Republika Srbija
  79. Darka Lješnjak OŠ "Miodrag Matić" Beograd , Republika Srbija
  80. Dejan Janković OŠ "Mihailo Petrović-Alas" Beograd, Republika Srbija
  81. Dejan Markovic Ugostiteljsko-turisticka skola, Beograd Republika Srbija
  82. Desanka Ristić OŠ "Vuk Karadžić" Kikinda, Republika Srbija
  83. Dobrica Sindjelic OS Sveti Sava, Vrčin, Republika Srbija
  84. Dona Micevska OU "Todor Angelevski" Bitolj, Republika Severna Makedonija
  85. Dr Marija Bjeljac Gimnazija "Svetozar Marković" Novi Sad, Republika Srbija
  86. dr Milanka Stankić OŠ "Sveti Sava" Subotica, Republika Srbija
  87. Dragan Vukolić Ekonomska škola ,,9. maj'' Sremska Mitrovica, Republika Srbija
  88. Dragana Andrić OŠ "Heroj Radmila Šišković" Smederevska Palanka, Republika Srbija
  89. Dragana Blagojević OŠ "Vuk Karadzić " Ćuprija, Republika Srbija
  90. Dragana Đokić-Čolović OŠ "Jovan Sterija Popović" Novi Beograd, Republika Srbija
  91. Dragana Đurić OŠ "Stevan Jakovljević " Paraćin, Republika Srbija
  92. Dragana Gasovic OŠ "Mileva Lajovic-Lalatović" Nikšić, Crna Gora
  93. Dragana Radenovic OŠ ,,Stevan Sremac" Borča-Beograd, Republika Srbija
  94. Dragica Apostolovska OOU "Braka Miladinovci" Ilinden, Republika Severna Makedonija
  95. Dragica Danilovic OS "Sestre Radovic" Belosavci, Republika Srbija
  96. Dragojla Petrović Mirjačić OŠ ,,Boško Palkovljević Pinki" Beograd, Republika Srbija
  97. Dubravka Levkov "Jovan Sterija Popović" Novi Beograd, Republika Srbija
  98. Đurđica Stojković OŠ "Jovan Popović" Susek, Republika Srbija
  99. Dušanka Rangelov OŠ ,,Kralj Aleksandar I Karadjordjević" Jadranska Lešnica, Republika Srbija
  100. Dušica Ristović Užička gimnazija, Užice, Republika Srbija
  101. Dušica Živković Zlatarić "Drum ZzzzUM" Beograd, Republika Srbija
  102. Elena Kostova OOU "Vasil Glavinov" Veles, Republika Severna Makedonija
  103. Elizabeta Čilevska Pandeva SOU "Goce Delčev" Valandovo, Republika Severna Makedonija
  104. Elizabeta Filipova OOU "Tode Hadzi-Tefov" Kavadarci, Republika Severna Makedonija
  105. Elizabeta Karanikolova OOU,, Krste Misirkov" Gevgelija, Republika Severna Makedonija
  106. Elvir Čajić OŠ "Lukavac Grad" Lukavac, Bosan i Hercegovina
  107. Emilija Nikolovska OOU "Braća Miladinovci" Kumanovo, Republika Severna Makedonija
  108. Emina Musić Mješovita srednja škola "Busovača"  Busovača, Bosna i Hercegovina
  109. Enes Avdičević JU OŠ "Teočak" Teočak, Bosna i Hercegovina
  110. Ermina Kalač JU OŠ “Mustafa Pećanin” Rožaje, Crna Gora
  111. Gordana Gorišek OŠ "Petar Radovanović" Zlot, Republika Srbija
  112. Gordana Janevska OŠ "Dimitrije Todorović Kaplar" Knjaževac, Republika Srbija
  113. Gordana Milačić OŠ "Sveti Sava" Kragujevac, Republika Srbija
  114. Gordana Milosavljević OŠ "Stevan Jakovljević" Paraćin, Republika Srbija
  115. Gordana Rajic-Djurkovic OŠ "Miodrag Matic" Beograd, Republika Srbija
  116. Gordana Stanojević OŠ "Kralj Aleksandar I" Beograd, Republika Srbija
  117. Gordana Ugrinovska OOU "Elpida Karamandi" Bitolj, Republika Severna Makedonija
  118. Gordana Vucetic "Stevan Sremac" Dobanovci, Republika Srbija
  119. Hilda Dimitrievska OOU "Krste Misirkov" Kumanovo, Republika Severna Makedonija
  120. Igor Spasić Srednja škola Kladovo, Republika Srbija
  121. Ile Mihajlovski OOU "Kiril i Metodij" Sveti Nikole, Republika Severna Makedonija
  122. Irena Filipche "Cekor po cekor plus" Skoplje, Republika Severna  Makedonija
  123. Irena Kocić OŠ "Sreta Mladenović Mika" Niš, Republika Srbija
  124. Irena Mančić OŠ ,,Sveti Sava" Pirot, Republika Srbija
  125. Irena Petrović Godić PU "Rakovica" Beobrad, Republika Srbija
  126. Ivan Stojanović Srednja škola Kladovo, Republika Srbija
  127. Ivana Andjelković OS"Leposavić" Leposavić, Republika Srbija
  128. Ivana Bojić "Kralj Aleksandar I" Novi Beograd, Republika Srbija
  129. Ivana Milić OŠ „Milan Vukotić " Golubovci, Republika Crna Gora
  130. Ivana Putanović PU "Drenik" Republika Srbija
  131. Jadranka Bajic Lupa OŠ "Aleksa Šantić" Kaluđerica-Beograd, Republika Srbija
  132. Jadranka Stojković "Vojvoda Radomir Putnik" Beograd, Republika Srbija
  133. Jadranka Zatezalo OS "Aleksa Santic" Kaluđerica-Beograd, Republika Srbija
  134. Jasmin Salkić JU OŠ "Mejdan" Tuzla, Bosna i Hercegovina
  135. Jasmina Dražić OŠ "Vuk Karadžić" Ripanj-Beograd, Republika Srbija
  136. Jasmina Marić Glišović OŠ "Vuk Karadžić" Čačak, Republika Srbija
  137. Jasmina Micić Prva kragujevačka gimnazija, Kragujevac Srbija
  138. Jasmina Milićević OŠ "Olga Milošević",  Republika Srbija
  139. Jasmina Srdanović JU Srednja mješovita škola"Bećo Bašič" Plav, Crna Gora
  140. Jasmina Stojković OŠ "Kralj Aleksandar I" Novi Beograd, Republika Srbija
  141. Jasna Janković Pravno-poslovna škola Beograd, Republika Srbija
  142. Jasna Marković Gimnazija u Lazarevcu, Republika Srbija
  143. Jasna Peric OŠ "Rastko Nemanjic- Sveti Sava, N.Pazova, Republika Srbija
  144. Jelena Babić OŠ „Milić Rakić Mirko" Prokuplje, Republika Srbija
  145. Jelena Dimitrijević OŠ "Nada Purić" Valjevo, Republika Srbija
  146. Jelena Mandic OOU "Vuk Karadžić" Kumanovo, Republika Severna Makedonija
  147. Jelena Mucić OŠ "Jovan Dučić" Beograd, Republika Srbija
  148. Jelena Pantić OŠ "Ivo Andrić" Beograd,  Republika Srbija
  149. Jelena Rakić OŠ "Dragiša Luković Španac" Republika Srbija
  150. Jelena Savković OŠ "Dule Karaklajić" Lazarevac, Republika Srbija
  151. Jelena Šoškić OŠ "Kralj Aleksandar I" Novi Beograd, Republika Srbija
  152. Jelena Vasović OŠ "Car Konstantin" Niš, Republika Srbija
  153. Jovana Živković OŠ "Aleksa Šantić" Kaluđerica-Beograd, Republika Srbija
  154. Jovanka Stojković  OŠ "Jovan Sterija Popović" Novi Beograd, Republika Srbija
  155. Katarina Čarapić Srednja škola "Mionica" Mionica, Republika Srbija
  156. Katarina Petković OŠ "Aca Aleksić" Aleksandrovac, Republika Srbija
  157. Katerina Rusevska Ss. Cyril and Methodius University, Skoplje, Republika Severna Makedonija
  158. Kristina Petrovic Kojic OS "Stevan Jakovljevic" Paraćin, Republika Srbija
  159. Krstiana Gasic PU “Rakovica” Beograd, Republika Srbija
  160. Ksenija Makazlieva Trajceva "Prosvetno delo" Skoplje, Republika Severna Makedonija
  161. Larisa Zhulina-Mitovski OOU “Joakim Krčovski" Kriva Palanka, Republika Severna Makedonija
  162. Lejla Kovačević Javna ustanova OŠ "Lukavac Grad" Lukavac, Bosna i Hercegovina
  163. Lidija Marinković OŠ " Majka Jugovića" Zemun, Republika Srbija
  164. Lidija Videnović OŠ ,,Jelica Milovanović" Sopot, Republika Srbija
  165. Lidija Vuković PU "Rakovica" Beograd, Republika Srbija
  166. Lili Jankovska OU Todor Angelevski Bitolj, Republika Severna Makedonija
  167. Ljiljana Ražnatović JU OŠ “Pavle Rovinski” Podgorica, Crna Gora
  168. Ljiljana Sokolović OŠ ,,Nikodije Stojanović Tatko" Prokuplje, Republika Srbija
  169. Ljubica Pavlović OŠ "Stojan Novaković" Šabac, Republika Srbija
  170. Ljubica Sterjeva OU "Todor Angelevski" Bitoll, Severna Republika Macedonija
  171. Lucija Tasić OŠ ''Dragoljub Ilić'' Dračić-Valjevo, Republika Srbija
  172. Maja Lazović Visoka Škola Likovnih i Primenjenih Umetnosti, Beograd, Srbija
  173. Maja Nedeljković PU "Rakovica" Beograd, Republika Srbija
  174. Majda Radošević OŠ "Dositej Obradović" Irig, Republika Srbija
  175. Marica Dimitrijević OŠ,,Ljubica Radosavljević Nada" Republika Srbija
  176. Marica Meljanac OŠ "Ivo Lola Ribar" Sutjeska, Republika Srbija
  177. Marija Bikovska OOU "Gjorgjija Pulevski" Skoplje, Republika Severna Makedonija
  178. Marija Davcevska POU "Maca Ovcarova" Veles, Republika Severna Makedonija
  179. Marija Jovicevic OS,,Dr Dragisa Ivanovic" Podgorica, Crna Gora
  180. Marija Kostandinovic OŠ,,Ljubica Radosavljević Nada" Zaječar, Republika Srbija
  181. Marija Kotvaš OŠ "Maršal Tito" Padina, Repubiika Srbija
  182. Marija Krstic OŠ "Braća Nedić" Osečina, Republika Srbija
  183. Marija Maksimova DMUC "Sergej Mihajlov" Štip, Republika Severna Makedonija
  184. Marija Milosavljević PU "Cvetić" Knić, Republika Srbija
  185. Marija Perović Bogićević JU OŠ "Dr Dragiša Ivanović" Podgorica, Crna Gora
  186. Marija Varsamis Simonovska OOU "Dimitar Miladinov" Skopje, Republika Severna Makedonija
  187. Marija Veljković OŠ "Stevan Jakovljević" Paraćin, Republika Srbija
  188. Marija Vučenović OŠ"Ćirilo i Metidije" Beograd, Republika Srbija
  189. Marijana Farkaš OŠ "Markuševec" Zagreb, Republika Hrvatska
  190. Marijana Kolarić OŠ "Petefi brigada" Kula, Republika Srbija
  191. Marina Andrijević Petrović OŠ "Jugoslavija" Bar, Crna Gora
  192. Vladana Ivanov Mašinska škola ''Kosmaj'' Sopot, Republika Srbija
  193. Marina Despot OŠ,, Milisav Nikolić" Boževac, Republika Srbija
  194. Marina Knežević JU OŠ ,,Mileva Lajović Lalatović" Nikšić, Crna Gora
  195. Marina Lakčević OŠ "Vuk Karadžić" Beograd, Repiblika Srbija
  196. Marina laazrević OŠ "Brana Pavlović" Konjuh, Republika Srbija
  197. Marina Stojanovska Prirodno-matematički fakultet, Skopje, Republika Severna Makedonija
  198. Marinela Šćepanović ŠOSO sa domom "Vuk Karadžić" Sombor, Republika Srbija
  199. Marinko Petković ŠOSO "Milan Petrović" Novi Sad, Republika Srbija
  200. Marko Jovanović OŠ “Sveti Sava” Bor, Republika Srbija
  201. Meliha Zulovic OŠ “Edhem Mulabdic” Sarajevo 
  202. Melita Brodar OŠ "Ivana Kukuljevića Sakcinskog" Ivanec, Republika Hrvatska
  203. Mila Đačić OŠ "Sveti Sava" Vrčin-Beograd, Republika Srbija
  204. Mila Rajkovic OŠ ''Aleksa Šantic'' Kaluđerica, Republika Srbija
  205. Milan Đukić OŠ "Mito Igumanović" Kosjerić, Republika Srbija
  206. Milanka Berković OŠ "Filip Višnjić" Beograd, Republika Srbija
  207. Milanka Pavlović OŠ "Mito Igumanović" Kosjerić, Republika Srbija
  208. Milanka Tosunović OŠ "Aleksa Šantić" Kaluđerica-Beograd, Repubika Srbija
  209. Milena Kostic OŠ "Ljubica Radosavljević Nada" Zaječar, Republika Srbija
  210. Milena Radić OŠ "Filip Kljajić Fića" Beograd, Republika Srbija
  211. Milenka Bogdanovic OŠ "Leposavić" Leposavić, Republika Srbija
  212. Milica Mališić OŠ "Aleksa Šantić", Kaluđerica-Beograd, Republika Srbija
  213. Milica Stojanova S.O.U. „Goce Delčev“ Valandovo, Republika Severna Makedonija
  214. Milica Stojičić OŠ "Ljubica Radosavljević Nada" Zaječar, Republika Srbija
  215. Milica Živković OŠ "Branko Miljković" Niš, Republika Srbija
  216. Milijana Gajic PU Čukarica-Beograd, Republika Srbija
  217. Milijana Petrović SŠ "17. septembar" Lajkovac, Republika Srbija
  218. Miljan G. Jeremić Knjaževačka gimnazija, Knjaževac, Republika Srbija
  219. Milka Joksimović OŠ "Mito Igumanović" Kosjerić, Republika Srbija
  220. Milka Trimchevska OOU ,,Brakja Ramiz-Hamid" Skoplje,Republika Severna Makedonija
  221. Miloš Jeftić OŠ "Slobodan Bajić Paja" Pećinci, Republika Srbija
  222. Miluša Žugić JUOŠ "Bajo Pivljanin" Donja Brezna, Crna Gora
  223. Miomir Dejanović OŠ "Svetozar Marković" Vranje, Republika Srbija
  224. Mirela Buljubašić OŠ "1.mart" Jelah-Tešanj,  Bosna i Hercegovina
  225. Mirjana Glišić OŠ "Dr Dragiša Mišović" Čačak, Republika Srbija
  226. Mirjana Kimeva OOU "Todor Angelevski" Republika Severna Makedonija
  227. Mirjana Lazić OŠ “ Sveti Sava” Bor, Republika Srbija
  228. Mirjana Mihok, OŠ "Vera Blagojević" Banja Koviljača, Republika Srbija
  229. Mirjana Radović Sportska gimnazija, Beograd, Republika Srbija
  230. Mirjana Spasić OŠ "3. oktobar" Bor, Repblika Srbija
  231. Mirjana Trbojević JU Gimnazija, Banjaluka, BiH
  232. Mirjana Tulimirović OŠ ”Sestre Ilić” Valjevo, Republika Srbija
  233. Miroslav Danilovic OŠ "Sestre Radović" Belosavci, Republika Srbija
  234. Miroslava Knežević Saša JU OŠ "Grbavica II" Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  235. Mirsada Šabotić Gimnazija,,30.septembar" Rožaje, Crna Gora
  236. Mirzeta Bašić JU OŠ "Grbavica" Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  237. Mihajlo Kostoc OOU "Koco Racin" Ivanjevci, Republika Severna Makedonija
  238. Moravka Ivanović OŠ,,Svetislav Golubović Mitraljeta" Zemun, Republika Srbija
  239. Mr Gradimirka Popović "Sveti Sava" Kosovka Mitrovica, Republika Srbija
  240. mr Miletic Violeta Poljoprivredna skola "Šumatovac" Aleksinac,  Republika Srbija
  241. Nada Đaković Mašinska škola i Gimnazija Mrkonjić Grad, Bosna i Hercegovina
  242. Nada Orbović JU OŠ "Luka Simonović" Nikšić, Crna Gora
  243. Natalija Budinski OSŠ la sa domom učenika "Petro Kuzmjak" Ruski Krstur, Republika Srbija
  244. Nataša Anđelković PU "11. april" Novi Beograd, Republika Srbija
  245. Nataša Banko OŠ "Vojvoda Stepa" Beograd, Republika Srbija
  246. Natasa Kalas Ivo Lola Ribar, Begaljica Republika Srbija
  247. Nataša Radulović OŠ "Nikola Tesla", Novi Banovci Srbija
  248. Nataša Stanković OS"Jovan Jovanović Zmaj"Svilajnac Republika Srbija
  249. Natasha Smilkova OOU,,Krste Misirkov" Gevgelija, Republika Severna Makedonija
  250. Nedim Sivčević, OŠ "Mejdan" Tuzla, Bosna i Hercegovina
  251. Nevenka Vulić JU OŠ ,,Sutjeska" Podgorica Crna Gora
  252. Novka Mosurovic Andric Osnovna skola " Nada Puric" Valjevo Republika Srbija
  253. Olgica Demic OŠ,,Stevan Dukic"Beograd, Republika Srbija
  254. Olgica Spasojević OŠ "Petar Leković" Požega, Republika Srbija
  255. Olivera Arizanović Ekonomska škola, Niš Republika Srbija
  256. Olivera Lekovic OŠ"Pavle Rovinski", Podgorica Crna Gora
  257. Olivera Lučić JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić Crna Gora
  258. Olivera Mihailović VI beogradska gimnazija, Beograd, Republika Srbija
  259. Olivera Nedić JU OŠ "Sveti Sava" Doboj, Bosna i Hercegovina
  260. Olivera Petrović "Milan Rakić" Mionica, Republika Srbija
  261. Olivera Pustinjak Gumber OŠ "Milan Vukovic" Crna Gora
  262. Olivera Radulovic Saobracajno tehnicka škola Zemun, Republika Srbija
  263. Rada Tadić Gimnazija "Josif Pančić" Bajina Bašta, Republka Srbija
  264. Radica Karović OŠ "Oslobodioci Beograda" Beograd, Republika Srbija
  265. Radiša Jovanović OŠ "Prvi maj" Trupale-Niš, Republika Srbija
  266. Radovan Mitraković JU OŠ "Branko Ćopić" Prnjavor, Bosna i Hercegovina
  267. Remzo Destović OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" Novi Pazar, Republika Srbija
  268. Sadeta Feleć OŠ "25.maj" Rožaje, Crna Gora
  269. Sadeta Zimić OŠ "Porodice ef.Ramić" Semizovac-Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  270. Samela Redžović JU OŠ “Mustafa Pećanin” Rožaje, Crna Gora
  271. Sandra Đukanović OŠ "Luka Simonović" Nikšić Crna Gora
  272. Sandra Grujevska "Cekor po Cekor plus" Skoplje, Republika Severna Makedonija
  273. Sanela Adrovic OŠ ,,25.maj" Rožaje, Crna Gora
  274. Sanela Drača OŠ “ Bora Stankovic” Beograd, Republika Srbija
  275. Sanela Jaganjac OŠ "Mejdan" Tuzla, Bosna i Hercegovina
  276. Sanja Bošković OŠ" JOvan Jovanović Zmaj" Kruševac, Republika Srbija
  277. Sanja Pantović JU "Druga osnovna škola" Budva, Crna Gora
  278. Saša Čorboloković OŠ ,,3. oktobar" Bor, Republika Srbija
  279. Sashka Krstevski OOU "Kiril i Metodij" Skoplje, Republika Severna Makedonija
  280. Senada Đešević JU SMŠ "Bećo Bašić" Plav, Crna Gora
  281. Senka Vukajlović OŠ "Prvi maj" Vlajkovci Republika Srbija
  282. Silvana Dimitrijević OŠ "Stevan Jakovljević" Paraćin, Republika Srbija
  283. Slađana Cvetković OŠ "Despot Stefan Lazarević" Babušnica, Republika Srbija
  284. Slađana Dobrota OŠ " Ivo Lola Ribar", Skobalj Srbija
  285. Slađana Pavlović OŠ "Sestre Radović" Belosavci, Republika Srbija
  286. Sladjana Lukic Stevanovic OŠ "Radoje Domanovic" Paraćin, Republika Srbija
  287. Slavica Atanackovic OŠ "Dragiša Luković Španac", Republika Srbija
  288. Slavica Beronja OŠ" Slavko Rodić" Krajišnik, Republika Srbija
  289. Slavica Jocic Djordjevic OŠ "Jelica Milovanovic" Sopot, Republika Srbija
  290. Slavica Kolić OŠ "Stevan Jakovljević" Paraćin, Republika Srbija
  291. Slavica Kolovic OŠ "14.oktobar" Draginac-Loznica, Republika Srbija
  292. Slavica Petrovic OŠ "23.oktobar" Klenak-Ruma, Republika Srbija
  293. Slavka Klikovac JU OŠ "Milan Vukotić" Golubovci, Republika Crna Gora
  294. Slobodan Kaličanin Elektro-saobraćajna tehnička škola "Nikola Tesla" Kraljevo, Republika Srbija
  295. Smilja Mrdja OŠ "Osman Nuri Hadžić" Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  296. Snezana Cvetinovic OŠ "Vera Blagojevic " Banja Koviljaca, Republika Srbija
  297. Snežana Đorđević OŠ ,,Đorđe Krstić'' Beograd, Republika Srbija
  298. Snezana Filipovic Prva beogradska gimnazija, Beograd, Republika Srbija
  299. Snežana Klepić Gimnazija “Veljko Petrović” Sombor, Republika Srbija
  300. Snežana Maksimović Vlajić OŠ ,, Rada Šubakić" Gruža, Republika Srbija
  301. Snežana Milojković OŠ "Ivo Lola Ribar" Veliko Gradište, Republika Srbija
  302. Snežana Resavac OŠ "Branko Radičević" Sedlare, Republika Srbija
  303. Snežana Tanić OŠ "Stevan Jakovljević" Paraćin, Republika Srbija
  304. Snežana Vasić OŠ "Milan Rakić" Mionica, Republika Srbija
  305. Sofija Štefanac Klobučar OŠ "Ivan Benković", Republika Hrvatska
  306. Sonja Arsić Vukomanović OŠ "Grabovac", Republika Srbija
  307. Sonja Danilovska OOU "Nikola Karev" Probištip, Republika Severna Makedonija
  308. Srđan Jončić "Kralj Aleksandar Ii" Novi Beograd, Republika Srbija
  309. Stanče Šterjovska OOU "Krste Misirkov" Kumanovo, Republika Severna Makedonija
  310. Stanika Mladjenovic OŠ "Mito Igumanovic" Kosjerić, Republika Srbija
  311. Stanislavka Tomašević OŠ "Braća Labudović" Nikšić, Crna Gora
  312. Stanka Badjakova Detska gradinka "Veseli Cvetovi" Skoplje, Republika Severna Makedonija
  313. Stojan Manolev SOU „Goce Delčev“ Valandovo, Republika Severna Makedonija
  314. Stojanka Duducki OOU ,,Krste Misirkov " Kumanovo, Republika Severna Makedonija
  315. Stojanka Ruptak Poljoprivredna skola „Josif Pancic", Republika Srbija
  316. Suada Zoronjić JU OŠ,,Nedakusi" Bijelo Polje, Crna Gora
  317. Suzana Dašić OŠ "Mihailo Petrović Alas", Beograd, Republika Srbija
  318. Suzana Ivanović OŠ"Car Konstantin" Niš, Republika Srbija 
  319. Suzana Jagić OŠ "Ivana Kukuljevića Sakcinskog" Ivanec, Republika Hrvatska
  320. Suzana Zecevic OŠ "Leposavic" Leposavic, Republika Srbija
  321. Svetlana Andrijanić OŠ "Milutin i Draginja Todorović" Kragujevac, Republika Srbija
  322. Svetlana Bobevska OOU "Blaze Koneski" Veles, Republika Severna Makedonija
  323. Svetlana Drobnjak OŠ ,,Branko Radičević" Beograd, Republika Srbija
  324. Svetlana Jevtić OŠ "Karađorđe", Republika Srbija
  325. Svetlana Pavlović OŠ "Anta Bogićević" Loznica, Republika Srbija
  326. Tamara Čajić OŠ "Memići" Kalesija, Bosna i Hercegovina
  327. Tamara Milićević OŠ "Aleksa Šantić" Republika Srbija
  328. Tanja Markovska OOU "Todor Angelevski" Bitolj, Republika Severna Makedonija
  329. Tanja Olear Gojic OŠ ,,Dragan Lukić" Beograd, Republika Srbija
  330. Tanja Stoisavljević PU "Rakovica" Beograd, Republika Srbija
  331. Tanja Vrečko OŠ "Mladost", Novi Beograd Republika Srbija
  332. Tatjana Danilović OŠ "Boško Palkovljević Pinki" Republika Srbija
  333. Tatjana Dimitrijević OŠ "Vuk Karadžić" Lipe-Smederevo, Republika Srbija
  334. Tatjana Jovanović OŠ "Desanka Maksimović" Čokot, Republika Srbija
  335. Tatjana Krsmanović OŠ "Ratko Mitrović", Beograd, Republika Srbija
  336. Tatjana Nasevska-Dodevska OUU "Brakja Miladinovci" s. Miladinovci-Skopje, Republika Severna Makedonija
  337. Tatjana Rosic OS"Cirilo i Metodije" Beograd, Republika Srbija
  338. Tatjana Stanković ETŠ "Nikola Tesla" Pančevo, Republika Srbija
  339. Tijana Milisavljević OŠ ,,Prvi maj” Vlajkovci, Republika Srbija
  340. Trajanka Koleva OOU "Maršal Tito" Republika Severna Makedonija
  341. Valentina Jelešević OŠ"Majka Jugovića" Zemun, Republika Srbija
  342. Vanja Čolović OŠ ,,Branko Radičević" Novi Beograd, Republika Srbija
  343. Vesna Maksović PU "Cvetić" Knić,  Republika Srbija
  344. Vera Joksimović JUOŠ "Risto Ratković" Bijelo Polje, Crna Gora
  345. Verica Lukić OŠ"Kralj Aleksandar I Karađorđević", Jadranska Lešnica, Republika Srbija
  346. Veselinka Jurić OŠ "Filip Višnjić" Beograd, Republika Srbija
  347. Vesna Djurdjevic OŠ ,,Petar Tasic" Lešnica, Republika Srbija
  348. Vesna Gagalovska OU "Todor Angelevski" Bitolj, Republika Severna Makedonija
  349. Vesna Kostić OŠ "Jovan Dučić" Beograd, Republika Srbija
  350. Vesna Latković JU OŠ "Njegoš" Cetinje, Crna Gora
  351. Vesna Lazarević OŠ "Borivoje Ž. Milojević" Krupanj, Republika Srbija
  352. Vesna Milenković OŠ "Sveti Sava" Požarevac, Republika Srbija
  353. Vesna Milenović OŠ "Vuk Karadžić" Žitkovac, Republika Srbija
  354. Vesna Momirović OŠ "Jovan Jovanović Zmaj " Svilajnac, Republika Srbija
  355. Vesna Nušić PU "Naše dete" Vranje, Republika Srbija
  356. Vesna Petrović OŠ "Vuk Karadžić" Ripanj, Republika Srbija
  357. Vesna Stojanoska Ivanovska POU "Maca Ovcarova" Veles, Republika Severna Makedonija
  358. Vesna Tutunović OŠ "Ivo Andrić" Beograd, Republika Srbija
  359. Vidica Štetin OŠ ''Dr Đorđe Joanović'' Novo Miloševo Republika Srbija
  360. Violeta Mitrovic OŠ "Miloje Vasić" Kaluđerica, Republika Srbija
  361. Violeta Panev OOU "Vlado Tasevski" Skoplje, Republika Severna Makedonija 
  362. Vladana Ivanov Mašinska škola "Kosmaj" Sopot, Republika Srbija
  363. Vladimir Majstorović Prehrambeno ugostiteljska škola, Čačak, Republika Srbija
  364. Vlasta N. Cenić OŠ "Vuk Karadžić" Doljevac, Republika Srbija
  365. Vojka Milovanović OŠ "Dositej Obradović" Požarevac, Republika Srbija
  366. Željana Popić OŠ "Petar Zoranić" Nin, Republika Hrvatska
  367. Željka Bojić OŠ "Janko Veselinović" Šabac, Republika Srbija
  368. Zivka Panova Sazdova PUO "Maca Ovcharova" Republika Severna Makedonija
  369. Zorana Matićević Gimnazija "Patrijarh Pavle" Beograd, Republika Srbija
  370. Zorana Milošević Oparnica OŠ "Boško Buha" Beograd, Republika Srbija
  371. Zorana Mitrović OŠ "Stevica Jovanović" Pančevo, Republika Srbija
  372. Zorica Joksimovic JU "Druga osnovna škola" Budva, Crna Gora
  373. Zorica Mihajlović OŠ "Mirko Jovanović" Kragujevac, Republika Srbija
  374. Zorica Petrova OOU "Krste Misirkov" Gevgelija, Republika Severna Makedonija
  375. Zorica Zečević Kreativni centar "Petar Pan" Podgorica, Crna Gora 
  376. Zuhra Hadzipasic OŠ "Harmani II" Bihac, Bosna i Hercegivina
  377. Zvjezdana Radeta OŠ "Stevan Sremac" Dobanovci, Republika Srbija
  378. Zvonko Gašparović ETŠ ''Mihajlo Pupin'' Novi Sad, Republika Srbija
  379. Emina Milošević OŠ "Dragojlo Dudić" Nepgrad, Republika Srbija /naknadna prijava/
  380. Biljana Petrushevska OOU "Sv.Kliment Ohridski" Drachevo-Skoplje, Republika Srbija /naknadna prijava/
  381. Biljana Mitrović OŠ "Boško Buha" Beograd, Republika Srbija, /nakadna prijava/
  382. Emina Vulićević OŠ "Boško Buha" Beograd, Republika Srbija (naknadna prijava/