ASOCIJACIJA NAJBOLJIH NASTAVNIKA EY YU 

obavještava vas da je   d o n i j e t a 

O D L U K A 

O PRIJEMU NOVIH ČLANOVA 

Dana 05.septembra 2019.godine donijeta je odluka o prijemu nove klase nastavnika u članstvo ove organizacije, a na osnovu unaprijed uspostavljenih i javno objavljenih kriterijuma asocijacije. 

Na Javni poziv, u periodu od 10.aprila do 25.avgusta 2019, javilo se 225 nastavnika iz 6 država sa prostora bivše Jugoslavije. Od 225 prijavljenuh kandidata, njih 78 (sedamdeset osam) ispunilo je kriterijume da postane punopravni član ANN_EX_YU. 

Čestitamo slijedećim nastavnicima: 

 

  1. Ajsela Madžgalj, Gimnazija “Miloje Dobrasinovic” Bijelo Polje, Crne Gora 
  2. Aleksandar Mihajlovski, OOU “Braka Miladinovci” Probistip, RS Makedonija
  3. Aleksandra Babović, JUSSŠ "Spasoje Raspopović" Podgorica, Crna Gora
  4. Aleksandra Dužević, Škola likovnih umjetnosti, Split, Republika Hrvatska
  5. Aleksandra Pavlovska, OOU “Hristijan Karpoš” Kumаnovo, RS Makedonija
  6. Aleksandra Stanković, OŠ "Vasa Pelagić" Beograd, Republika Srbija
  7. Alenka Oreščanin, OŠ "Marija Trandafil" Veternik, Repubilka Srbija
  8. Anita Pešić, JPU "Smajli" Beoggrad, Republika Srbija
  9. Andrijana Šikl Erski, OŠ “Jovan Ristić” Beograd, Republika Srbija
  10. Besida Tiganj, JU OŠ “Mustafa Pećanin” Rožaje, Crna Gora
  11. Biljana Ilieva, OOU "Sv.Kliment Ohridski” Skopje, RS Makedonija
  12. Biljana Pipović, Gimnazija "Stevan Jakovljević" Vlasotince, Republika Srbija
  13. Biljana Todorović, OŠ "Sava Kovačević" Mihajlovac, Republika Srbija
  14. Biljana Vasić, OOU "11 Oktomvri" Skopje, RS Makedonija
  15. Branislava Marinkovic, OŠ "Desanka Maksimović" Katun, Republika Srbija
  16. Branka Ranisavljević, Karlovacka gimnazija, Sremski Karlovci, Republika Srbija
  17. Darina Poljak, OŠ “Mlada Pokolenja” Kovačica, Republika Srbija
  18. Desanka Ristić, OŠ “Vuk Karadžić” Kikinda, Republika Srbija
  19. Dragan Vukolić, Ekonomska škola ,,9.maj'' Sremska Mitrovica, Republika Srbija
  20. Dragana Andrić, OŠ "Heroj Radmila Šišković" Smederevska Palanka, Republika Srbija
  21. Dragana Gašović, JU OŠ “Mileva Lajović Lalatović” Nikšić, Crna Gora
  22. Dragica Božilović, PU “Galeb” Petrovac na Mlavi, Repubilka Srbija
  23. Dragica Danilović, OŠ ''Sestre Radović'' Belosavci, Republika Srbija
  24. Dragica Savičić, OŠ “14.oktobar” Draginac, Republika Srbija
  25. Dženita Demir, JU OŠ "Behaudin Selmanović" Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  26. Elizabeta Filipova, OOU Tode Hadzi-Tefov, Kavadarci, RS Makedonija
  27. Elvir Čajić, OŠ “Lukavac grad” Lukavac, Bosna i Hercegovina
  28. Emina Musić, MSŠ Busovača, Busovača, Bosna i Hercegovina
  29. Enes Avdičević, JU OŠ “Teočak” Teočak, Bosna i Hercegovina
  30. Gordana Milačić, OŠ "Sveti Sava" Kragujevac, Republika Srbija
  31. Irena Zlatković, OŠ “Cele-kula” Niš, Republika Srbija
  32. Ivana Bašić, OŠ "Opuzen" Opuzen, Republika Hrvatska
  33. Ivana Hadžihasanović, OM BŠ "Novo Sarajevo", Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  34. Ivana Milić, OŠ “Milan Vukotić” Golubovci, Crna Gora
  35. Jasminka Spasovska, OOU “Braka Miladinovci” Kumanovo, RS Makedonija
  36. Larisa Zhulina-Mitovski, OOU “Joakim Krčovski" Kriva Palanka, RS Makedonija 
  37. Maja Mitevska - Poceva, OOU “Braka Miladinovci" Probistip, RS Makedonija
  38. Marija Bikovska, OOU “Gjorgjija Pulevski” Skoplje, RS Makedonija
  39. Marija Bjeljac, Gimnazija "Svetozar Marković" Novi Sad, Republika Srbija
  40. Marija Maksimova, Drzaven muzicki ucilisen centar “Sergej Mihajlov” Štip, RS Makedonija
  41. Marija Varsamis Simonovska, OOU "Dimitar Miladonov", Skopje, RS Makedonija
  42. Marina Knežević, JU OŠ ,,Mileva Lajović Lalatović", Nikšić, Crna Gora
  43. Marina Njerš, Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica, Republika Hrvatska,
  44. Marina Stojanovska, Prirodno matematički fakultet, UKIM, Skoplje, RS Makedonija
  45. Marinela Šćepanović, ŠOSO sa domom "Vuk Karadžić" Sombor, Republika Srbija 
  46. Milanka Stankić, OŠ “Sveti Sava" Subotica, Republika Srbija
  47. Milica Mališić, OŠ "Aleksa Šantić", Kaluđerica, Beograd, Republika Srbija
  48. Milica Živković, OŠ “Branko Miljković”, Niš, Republika Srbija
  49. Milijana Gajić, PU Čukarica Beograd, Republika Srbija
  50. Miloš Jeftić, ТŠ "Мilenko Verkić Neša" Pećinci, Republika Srbija
  51. Miluša Žugić, JU OŠ "Bajo Pivljanin" Donja Brezna, Crna Gora
  52. Mirjana Trbojević, Gimnazija Banja Luka, Bosna i Hercegovina
  53. Miroslav Danilović, OŠ ''Sestre Radović'' Belosavci, Republika Srbija
  54. Miroslava Knežević Saša, JU OŠ "Grbavica II" Sarajevo, Bosn i Hercegovina
  55. Nada Đaković, Gimnazija  Mrkonjić Grad, Bosna i Hercegovina
  56. Olivera Kolarić, OŠ “Žabare” Žabare, Republika Srbija
  57. Olivera Nedić, JU OŠ "Sveti Sava" Doboj, Bosna i Hercegovina
  58. Olivera Pustinjak Gumber, OŠ "Milan Vuković", Crna Gora
  59. Remzo Destović, OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" Novi Pazar, Republika Sbija
  60. Slavica Beronja, OŠ “Slavko Rodić” Krajišnik, Republika Srbija
  61. Slavka Klikovac, OŠ “MIlan Vukotić” Golubovci, Crna Gora
  62. Spomenka Divljan, PU “Radost” Novi Banovci, Repubika Srbija
  63. Stanislavka Tomašević, JUOŠ "Braća Labudović" Nikšić, Crna Gora
  64. Stojan Manolev, SOU  “Goce Delčev” Valandovo, RS Makedonija
  65. Suzana Ivanović, OŠ "Car Konstantin" Niš, Republika Srbija
  66. Svetlana Andrijanić, OŠ "Milutin i Draginja Todorović" Kragujevac, Republika Srbija
  67. Tanja Olear Gojić, OŠ “Dragan Lukić" Beograd, Republika Srbija
  68. Tatjana Stanković, ETŠ "Nikola Tesla" Pančevo, Republika Srbija
  69. Tijana Milisavljević, OŠ “Prvi maj” Vlajkovci, Republika Srbija
  70. Vesna Latković, OŠ “Njegoš” Cetinje, Crna Gora
  71. Vesna Lazarević, OŠ "Borivoje Ž. Milojević" Krupanj, Repubika Srbija
  72. Vesna Milenović, OŠ" Vuk Karadžić" Žitkovac", Republika Srbija
  73. Vesna Nusic, PU "Naše dete" Vranje, Republika Srbija
  74. Vidica Stetin, OŠ "Dr Đorđe Joanović" Novo Miloševo, Republika Srbija
  75. Violeta Panev, OOU “Vlado Tasevski”  Skopje, RS Makedonija
  76. Vojka Milovanović,  OŠ "Dositej Obradović " Požarevac, Republika Srbija
  77. Zvonko Gašparović, ETŠ ''Mihajlo Pupin'' Novi Sad, Republika Srbija
  78. Željka Milošević Paro, Škola likovnih umjetnosti Split, Republika Hrvatska

NAPOMENA: Ovo nije lista Najboljih nastavnika, ovo je lista punopravnih članova, odnosno svih onih koji imaju ispunjenih 10 i više kriterijuma. Lista Najboljih nastavnika, odnosno onih sa 15 i više ispunjenih kriterijuma, biće objavljena na 3.regionalnoj konferenciji 1.novembra 2019.godine u Beogradu u Republici Srbiji, kada će biti javno dodjeljena priznanja novoj klasi Najboljih nastavnika bivše Jugoslavije.

 

Ovdje je link na kojem se možete prijaviti za jednu ili više uloga na konferenicji, i to:

  • Uloga predavača
  • Uloga izlagača
  • Uloga promotera nastavničkog stvaralaštva.

 

Projavni formular za prisustvo 3.konferenciji "Svijet obrazovanja briše granice" biće objavljen na našem sajtu nakon 25.septembra 2019.godine.